Bu haberi yazdır
Ali Ece: "Bence sonuç haksız!"
Spor yorumcusu Ali Ece, Sergen Yalçın'ın ayrılığına dair yorumlarda bulundu.  
Ali Ece: Bence sonuç haksız!

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Sergen Yalçın ile yaptığı görüşmeyi aktarırken tecrübeli teknik adamın çalışmak istemediğini açıkladı.

Vole Youtube kanalında yayınlanan programda Ali Ece, Sergen Yalçın gelişmesi hakkında konuştu.

İşte Ece’nin yaptığı açıklamalar:

“Bir tarafta yönetim, bir tarafta teknik direktör ve böyle bir başarı var. Hemen sonrasında anlaşamıyorlarsa eğer taraftar, iki tarafa da ne dese yeridir. Şimdi o haklı, bu haklı başlayacak. Bence sonuç haksız. Taraftar tamamen yıprandı. Taraftar için varsınız."

“Ben hemen gerçekçi alternatifleri söyleyeyim. Rıza Çalımbay hoca, zaten Beşiktaş’ta çalışmayı bir kez daha çok istiyor. Röportajlarında bunu da söylüyor. Zaten sözleşmelerine madde koyduruyordu. Şenol Güneş iddiaları var. Bir de Çağdaş Atan opsiyonu var. Sergen Yalçın'ın yardımcısıydı ve katkısı nedeniyle Alanyaspor’a gitti.İlk senesi de fena değildi.”

“Beşiktaş camiasındaki bu tip kaostan tiksiniyorum. Ben sinirlerimi falan aldırdım. Eskiden olsa burada masayı falan fırlatırdım. Gerçekten çok ciddi söylüyorum. Dışarıdan birileri devamlı karışıyor. Şenol Güneş’in ayrılığı da öyle başlamadı mı? Herkesi yıprattınız. Eşit derecede eleştiriyi hak ediyorsunuz. Başka hiçbir şey değil. Siz seveninize değil, sevmeyeninize acayip kozlar verdiniz.”

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal İphone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ