Bu haberi yazdır
Alex'ten Beşiktaş'a ziyaret
Alex de Souza ve Coritiba yetkilileri Beşiktaş'ı ziyaret etti.  
Kaynak : bjk.com.tr
Alex'ten Beşiktaş'a ziyaret

Başkanımız Fikret Orman, Akaretler’deki kulüp binamızda Brezilya’nın Coritiba kulübünün ikinci başkanı Andre Luiz Macias ve kulübün iyi niyet elçisi Brezilyalı eski futbolcu Alex de Souza’yı ağırladı.

Ziyarette Başkanımız Fikret Orman’ın yanı sıra; İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Genel Sekreterimiz Ahmet Ürkmezgil ve Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Torunoğulları da yer aldı.

Kulübümüz ile Coritiba kulübü arasında yapılabilecek işbirliği konularının ele alındığı ziyaret hakkında Başkanımız Fikret Orman BJK TV’ye şu açıklamalarda bulundu:

“Coritiba kulübü bizi ziyaret etti. Aramızda bir işbirliği yapabilir miyiz onu konuştuk. Çok memnun olduk. Alex, ünlü bir futbolcu. Her ne kadar rakibimizle de anılsa Türk insanının sevdiği centilmen bir oyuncu.”

Sıcak bir ortamda geçen ziyaretin sonunda Coritiba ikinci başkanı Macias, Başkanımız Fikret Orman’a Coritiba kulübünün formasını hediye etti.

Başkanımız Fikret Orman’ın Futbol Takımımızın imzaladığı Beşiktaş formasını Macias’a hediye etmesi sonrası çekilen toplu hatıra fotoğrafıyla ziyaret sona erdi.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ