Bu haberi yazdır
Alen Markaryan: "Vaat değil mecburen yapılmalı"
Spor yazarlarından Alen Markaryan, Beşiktaş'ta başkan adaylarının verdikleri vaatler hakkında değerlendirmelerde bulundu.  
Kaynak : Akşam
Alen Markaryan: Vaat değil mecburen yapılmalı
Fotoğraf : AA

Akşam gazetesi yazarlarından Alen Markaryan, Beşiktaş'ta başkan adaylıklarını açıklayan Hasan Arat ve Serdal Adalı'nın vaatleriyle ilgili bir yazı yazdı.

Başkan adaylarının verdikleri vaatlerin çoğunun mecburi yapılması gereken şeyler olduğunu söyleyen Alen Markaryan, "Stadın birçok noktasına hummalı bir dokunuş gerekiyor... Her iki başkan adayı da farklı yollardan bu dokunuşları planladıklarını dile getirdiler... Lakin ben buna proje değil Tribünü seven, taraftarına önem veren her yönetimin yapması gereken bir mecburiyet olduğuna inanıyorum... Esas iş, yönetim kadrolarının açıklanmasından sonra!?!? Verilen vaatlerle bunu uygulayacak kişilerin uyuşması gerekiyor zira... Bir dolu insanın en çok merak ettiği en önemli konu kapıda bekleyen banka borçları!? Sıcak para girişi nasıl olacak? Şöyle kallavi bir sponsorluk anlaşması var mı?" ifadelerini kullandı.

Somut cevapların seçime daha yakın tarihte verileceğini de söyleyen Alen Markaryan şu sözlerle cümlelerini noktaladı:

"Her iki başkan adayından da somut cevapları 30 Kasım-1 Aralık arası alacağız gibi duruyor. Seçimin son gününe doğru yapılan programlar daha net vurgulu olabilir... Dikkat ederseniz futbol takımı, altyapı ve tesisleşmeyle ilgili tek kelam etmedim... Bunların hepsi zaruri, hepsi mecburiyet... Önemli olan spor kulübü yönetebilecek zihniyet Ve tüm camiayı kucaklayabilmek... Bu konuyla ilgili konuşacağız daha Şimdilik saygı ve hürmetle."

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Bizi Takip Edin
Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal İphone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler
AVRUPA'DAN FUTBOL