Bu haberi yazdır
Alen Markaryan'dan Semih Kılıçsoy için o iddia!
Spor yazarı Alen Markaryan, Semih Kılıçsoy'un A Milli Takım'da oynatılmamasını değerlendirdi.  
Kaynak : Akşam
Alen Markaryan'dan Semih Kılıçsoy için o iddia!

Akşam Spor yazarı Alen Markaryan, Semih Kılıçsoy'un A Milli Takım'da oynatılmamasını değerlendirerek eleştirilerde bulundu. 

İşte Alen Markaryan'ın o yazısı;

''Bu menajerlerin etki ettiği alanları saymaya kalksak milletle mahkemelik oluruz. Çiçek açmaya namzet bütün tomurcukları vitrine çıkarmak için atmadıkları takla yok... Olaya onların oturduğu pencereden bakacak olursak, Eh! Adamlar işini yapıyor diyebiliriz. Lakin, sen vitrin olarak ona çanak tutuyorsan film başlıyor ve değişiyor işte o zaman. Ben topçuların piyasaya sürülmesindeki menajer taktiğine bir şey demem ama ona o fırsatı veren sisteme ve mevkiiye büyük hırlarım. Hele kayırılarak forma bulan çocuğun yerinde olması gereken başka delikanlının hakkı yeniyorsa!

Buyurun size geçen hafta oynanan İtalya hazırlık maçı ve Beşiktaş formasıyla geçtiğimiz sezon 14 gol atmış zıpkın gibi Semih Kılıçsoy... Oynatmadılar... Alt yapılardan üst yapıya geçişlerde bütün kulüplerde acayip tuhaflıklar var ama bu segmentte? Oysa hazırlık maçıydı ve en çok performansı merak edilen topçuların başında geliyordu. Dostlar alışverişte görsün diye bir iki dakika lütfen iş yaptılar o kadar.

Bundan evvelki milli takım kadrosunda yaşanan mevzular da ortada... Eee! Bu kadar önemli bir turnuva öncesi bu yaşananlar en öncelikle Türk spor kamuoyuna ve Türk halkına reva mı? Eğer biz yanlış düşünüyorsak yetkililer bu işin doğrusunu bize anlatmalıdır. Hele Montella!

Öyle üst perdeden de değil, zarif ve herkesin mutabık kalacağı dilden. Gayrısı büyük sıkıntı ve mide bulantısı!''

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Bizi Takip Edin
Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal İphone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler
AVRUPA'DAN FUTBOL