Galeri
[ Galeri Anasayfa ]

Ahmet Nur Çebi: 'Haftanın hakem mağduru Beşiktaş'tır'

9
AHMET NUR ÇEBİ'DEN FLAŞ AÇIKLAMALAR

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Haber Global'e yaptığı açıklamada harcama limitini önümüzdeki hafta içerisinde artıracaklarını açıkladı.

8
"TRABZON'DAN DAHA İYİ OYNADIK"

Takımımı beğendim. Daha iyi olacak. Trabzon'dan daha iyi top oynadık, kazandık. Devamı önemli. İnşallah, devam ettiririz. Daha yukarı doğru çekersek güzel olur.

7
"TRANSFER, PAZARTESİDEN SONRA"

Transfer ile ilgili konulara pazartesiden sonra bakalım. 4 gündür İstanbul'da değilim. Takip ettiğim konular değil.

6
"F.BAHÇE VE G.SARAY'A HAKSIZ PENALTILAR"

Bu hakemlerin başlangıçları çok gözükmüyor şimdi. Trabzonspor'a sorun, canı yandı. Fenerbahçe ve Galatasaray'a sorun, hepsinin canı yandı. Her gün herkesin canı yanıyor. Bu işin çözümü, dikkatli ve hassas maç yönetmekten geçiyor. Fenerbahçe ve Galatasaray'a verilen haksız penaltılar izledik. Bugün de Beşiktaş'ın verilmeyen penaltısı var. Bu haftanın hakem mağduru Beşiktaş olarak ilan edebilirsiniz.

5
"KULÜPLER BİRLİĞİ BUGÜN DEĞİL"

Kulüpler Birliği Başkanlığını istemiyorum. Beşiktaş'ın yükü ağır olduğu için istemiyorum. Yoksa, Türk futboluna hizmet etmek şereftir. Beşiktaş'ın işlerinin yoğun olmadığı bir süreçte denk gelirse hizmet etmeyi arzu ederim. Ancak, bugün değil o.

4
"HAFTAYA LİMİTİ ARTIRIYORUZ"

Harcama limitinde derdimi anlatamıyorum. Yorumcular hala anlamamazlıktan geliyor. Bizim ertelenmiş haliyle limitimiz bu kadar. Bizim, limitimizin ertelenmesi, ana borcun ertelenmesi diye bir şey söz konusu değil. Ertelenmiş hali bu kadar. Limit için uğraşıyoruz. Sponsorluk gelirlerimiz var. Hafta başı federasyon ile görüşeceğiz. Bileğimizin hakkıyla, gelirlerimizi artırarak limit artışıyla sağlamaya çalışıyoruz. Sanırım artıracağız haftaya.

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal İphone Karakartal Mobil

TÜMÜ