Bu haberi yazdır
Beşiktaşımıza Brezilyalı forvet iddiası!
Dünyaca ünlü yıldızları Çin ekiplerine uçuk fiyatlara satan menajerler, Beşiktaşımızdan Negredo ve Medel'i için fiyat istedi...  
Beşiktaşımıza Brezilyalı forvet iddiası!

Negredo ve Medel için Çin kulüpleriyle ön görüşmelere başlayan menajerlerle konuşan Beşiktaşlı yöneticilerimiz, sürpriz de bir teklif yaptılar: "Eğer bu paraları bize getirebilirseniz, o parayla biz de Hulk'u alırız. Siz de o transferden de ayrıca yüzdenizi alırsınız."

Beşiktaşlı yöneticilerimizin bu konuşmayı yapmalarının nedenin ise, Negredo ve Medel için 20 milyon euro alamayacaklarını bilmeleri olduğu iddia edildi. Fakat siyah-beyazlı yöneticilerimizin karşılarına çıkan menajerler kendilerine o kadar güveniyorlardı ki, "Demba Ba ve Ersan'dan da bu paraları kazanabileceğinizi ummuyordunuz ama getirdik. Şimdi de sizi şaşırtacağız" dediler.

Ayrıca Quaresma ve Adriano'yu da satmak isterlerse yine kapıların kendilerine açık olduğunu iddia ettiler.

ÇİN'DEKİ YENİ YASA ROTAYI DEĞİŞTİRDİ

Çin Futbol Federasyonu, artık fahiş fiyatlara oyuncu alımına izin vermezken,bunu fırsat bilen siyah-beyazlı takımımız hem alış hem de satış için şimdiden girişimlere başladı

Beşiktaş yönetimimiz, transfer rotasını Çin'e doğru kaydırmaya başladı. Çin kulüpleri, Çin Futbol Federasyonu'nun yeni yasası gereği artık uçuk fiyatlara oyuncu transfer edemeyecek. Yani; yeni çıkan yasa ile artık Oscar, Hulk, Alex Ramires gibi transferleri yapamayacak olan Çin ekipleri, rotasını 3-4 sene öncesi gibi popüler ama daha ucuz oyunculara çevirdi.

Bu da Süper Lig takımlarının iştahını kabarttı. 50-60 milyon euro ödeyemeyecek olsa da Çin ekiplerinin 15-20 milyon euro'luk bedellerle transfer yapabilecek olmaları, en çok da Beşiktaşımızın iştahını kabarttı. Demba Ba ve Ersan Gülüm transferlerinden Çin piyasasına aşinalığı olan Beşiktaş yönetimimiz, Ocak transferinde de bazı oyuncularını Çin'e göndermek için çalışmalar başlattı. Medel ve Negredo dışında, Veli Kavlak, Denis Boyko ve Aras Özbiliz için kolları sıvadı.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal İphone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ