Bilic'in yeni takımı belli oluyor

Son olarak West Ham United'ı çalıştıran Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Slaven Bilic, Suudi Arabistan ekiplerinden Al İttihad'ın başına geçiyor.

24 Eylül 2018 Pazartesi - 21:00
Beşiktaş'ın eski teknik direktörü, son olarak West Ham United'ı çalıştıran Slaven Bilic, Suudi Arabistan Ligi ekiplerinden Al İttihad ile görüşüyor.

Görüşmelerin olumlu yönde sürdüğü ve kısa sürede açıklamanın gelmesinin beklendiği kaydediliyor.

Al İttihad, Bilic öncesinde Claudio Ranieri, Matias Almeyda ve Camacho ile görüşmelerde buöunmuş ancak anlaşma sağlayamamıştı.

Anlaşma sağlanması halinde, daha önce Hajduk Split, Hırvatistan Milli Takımı, Lokomotiv Moskova, Beşiktaş ve West Ham'da görev almış olan Hırvat teknik adam, kariyerindeki 6. takımına imza atmış olacak.

ARNAUTOVIC: "BILIC'İ YÜZ ÜSTÜ BIRAKTIM"

West Ham'da Slaven Bilic'in teknik direktörlük yaptığı dönemde eleştirilen isimlerin başında gelen Marko Arnautovic, 50 yaşındaki teknik adamın gidişinde payı olduğunu söyledi.

Bilic'i sevdiğini ancak hataları olduğunu kaydeden Avusturyalı oyuncu, "İnsanlar benim geriye koşmadığımı söylüyor ancak bu doğru değildi. Bek oyuncusunun arkasını hep kolladım. Büyük paraya geldiğim için benden hep özel şeyler beklendi. Bilic'in benim yüzümden gönderildiğini söylemek biraz aşırıya kaçmak olur. Belki benim onu yüz üstü bıraktığım birkaç olay olmuştur ama Slaven'e büyük saygım var. Onu insan ve bir teknik direktör olarak seviyorum" dedi.

Kaynak:
www.KARAKARTAL.com