Bu haberi yazdır
Beşiktaş için Luka Modric itirafı!
Sporx TV'nin Youtube ve Scope hesapları üzerinden yayınlanan Futbol Masası programında Türkiye'deki transfer anlayışı masaya yatırıldı.  
Beşiktaş için Luka Modric itirafı!
Sporx TV'de yayınlanan Futbol Masası programında Serdar Sarıdağ ve Ahmet Ercanlar, Türkiye'deki oyuncu izleme siteminin gelişmesi gerektiğini vurguladı ve Sarıdağ, Modric'in Beşiktaş'a scoutlar aracılığıyla önerildiğini ancak alınmadığını söyledi.

Sarıdağ, Beşiktaş'ın Cengiz Ünder, Kerem Demirbay ve Luka Modric'i önerilmesine rağmen almadığını belirtirken, "Bu kulüpler öyle oyuncular kaçırdılar ki. Bir tanesi mesela, Cengiz Ünder. Beşiktaş, Kerem Demirbay'ı kaçırdı mesela Beşiktaş. Tereddütte kalıyorlar. Luka Modric geldi ya Beşiktaş'a. Bilic'e anlattım bunu, "Ciddi misin" dedi." ifadelerini kullandı.

"HİÇBİR KULÜP 21 MİLYON EURO VEREMEZ"

Beşiktaş'ın 21 milyon euroya Talisca'yı almasının doğru olmadığını kaydeden Serdar Sarıdağ, "Talisca 21 milyon euro, pazarlıklar yapılıyor şu anda. Türkiye'de hiçbir kulüp 21 milyon euro verme lüksüne sahip değil. 21 milyon euroya 5 tane Talisca bulabilirsin. Nasıl? Futbol aklı olan bir scouting sistemiyle." diye konuştu.

Ahmet Ercanlar ise, Türkiye'de yönetim sisteminin değişmesi gerektiğini vurguladı ve, "Türk futbolu değişim geçirmek zorunda. Eski tip yönetim şeklini değiştirmek gerekiyor. Onu aldım bunu aldım, taşıyor artık, kaldıramayacak duruma geldi. daha çağdaş, daha iyi bir noktaya ilerlemek zorundayız. Scoutinhe önem vermek zorundayız. \" dedi.Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler

TÜMÜ