Bu haberi yazdır
Keçeci aday
Geçmiş dönemlerde Beşiktaş ve Türk futboluna çeşitli kademelerde hizmet etmiş bir spor adamı olan Affan Keçeci adaylığını açıkladı.  
Kaynak : DHA
Keçeci aday

Geçmiş dönemlerde Beşiktaş ve Türk futboluna çeşitli kademelerde hizmet etmiş bir spor adamı olan Affan Keçeci, yayınladığı bir basın bülteni ile Beşiktaş Divan Kurulu Başkanlığı'na adaylığını açıkladı.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'ndan sonra gerçekleşecek olan ilk Divan Kurulu toplantısında, yeni Divan Başkanlık Kurulu seçimi yapılacak. Başkan ve Divan seçiminin Beşiktaş'a hayırlı olacağına inandığını belirten Affan Keçeci şunları söyledi:

"Tüm Beşiktaş camiasının bu süreci, Beşiktaşımızın tarihine, ilkelerine ve geleneklerine uygun olarak, tam bir sevgi ve saygı bağı içinde bir demokrasi şölenine dönüştüreceğini biliyorum.

Bugüne değin yaşamımın en kıymetli parçası olarak onurla taşıdığım Beşiktaş Jimnastik Kulübü Divan Kurulu Üyesi kimliğimle ve divan kurulu üyelerinden alacağım destekle Beşiktaş Divan Kurulu Başkanlığı'na adayım. Bu şerefli göreve layık olabilmek için, Divan Kurulu listemdeki arkadaşlarımla birlikte, "düşünen, üreten ve aktif" bir Divan Başkanlık Kurulu oluşturmak ve hizmet vermek amacıyla Beşiktaş Divan Kurulu üyelerinden yetki istiyorum.

İnançlı bir Beşiktaşlı ve geçmiş dönemlerde Beşiktaşımız ile Türk futboluna çeşitli kademelerde hizmet etmiş bir spor adamı olarak, Beşiktaş Divan Kurulu'nun, kendisinden beklenen birleştirici, bütünleştirici, yol gösterici olma vasfını en üst düzeye çıkarmak; camiamızdaki sevgi ve saygı bağını kuvvetlendirerek, özlediğimiz başarıların elde edilmesi için bu göreve talip olduğumu tüm Beşiktaş camiasının bilmesini isterim.

Tabi ki öncelikle 16 Haziran'da yapılacak kongremizin sonuçlanmasını her Beşiktaşlı gibi heyecanla bekleyeceğiz. Bu dönemde tarafsız ve bağımsız bir konumda kalacağımı özellikle vurgulamak isterim.

Kongrenin hemen ardından, Divan Kurulu için ne düşündüğümüzü, planımızı, programımızı ve diğer hususları tüm Beşiktaşlılarla ve spor kamuoyuyla geniş olarak paylaşacağız."

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

İlgili Haberler
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi ASX 1,6 SUV FULL FULL DONANIM
2.011 TL
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi ASX 1,6 SUV FULL FULL DONANIM
2.011 TL
Lada 2110
Lada 2110 - Vega Sedan 1.5i
10.000 TL
Lada 2110
Lada 2110 - Vega Sedan 1.5i
10.000 TL