Bu haberi yazdır
Beşiktaş'ın yeni forması satışta!
Beşiktaşımızın 2013-2014 sezonunda giyeceği gri forma sarışa çıkarıldı.  
Kaynak : Karakartal.com
Beşiktaş'ın yeni forması satışta!
Beşiktaş Futbol Takımı'nın 2013-2014 sezonunda giyeceği gri formalar satışa sunuldu.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, adidas tarafından üretilen gri formanın adidas mağazaları ve Kartal Yuvası'nda 110 liraya satışa sunulduğu belirtildi.

Kulübün kuruluşunun 110. yılına özel hazırlanan formada, Beşiktaş arması formanın sol üst bölümünde konumlandırıldı. Ayrıca, Beşiktaş'ın 110 yıllık tarihinde yer almış üç logoya bütünleşik biçimde, formanın sırt iç ense bölümünde yer verildi.
 
Modern bir çizgide koyu griden açık griye degrade renk geçişiyle tasarlanan adidas Gri Formamız, dünü ve bugünü birleştiren detayları ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün 110. yılına ayrı bir anlam katıyor.
 
110. yıla özel, Beşiktaş JK arması formanın sol üst bölümünde, taraftarımızın kalbinde konumlanıyor. Ayrıca 110 yıllık tarihimizde yer almış üç logo bütünleşik biçimde, formanın sırt iç ense bölümünde taraftarımızı karşılıyor.
 
Gri Formalar adidas’ın en yenilikçi teknolojileriyle hazırlandı
 
Yeni adidas Gri Formalar, adidas’ın en ileri, yenilikçi teknolojileriyle hazırlandı. Formalarda yer alan adidas’ın ClimaCool®  teknolojisi sayesinde vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit edilerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımı oluşturuluyor. Böylece vücudun kuru ve serin kalması sağlanıyor. Bu da futbolcuların vücut ısılarını 90 dakika boyunca ideal seviyede tutarak, dayanıklılıklarını artırıyor.
 
adidas formalarda kullanılan FORMOTIONTM teknolojisi ise, sunduğu özel kıvrım ve kesimlerle sporcuların doğal hareketlerini destekliyor ve performansı artırıyor.

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler
Fargo / Desoto Kamyonet
ANKARADA ORJİNAL 2000 MODEL ANKARA ACIK
24.000 TL
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi ASX 1,6 SUV FULL FULL DONANIM
2.011 TL
Fargo / Desoto Kamyonet
ANKARADA ORJİNAL 2000 MODEL ANKARA ACIK
24.000 TL
Lada 2110
Lada 2110 - Vega Sedan 1.5i
10.000 TL