Bu haberi yazdır
Aslında her şey planlıymış!
Beşiktaş ile Antalyaspor Kulübü arasında Samuel Eto'o'nun transfer sürecinde yaşanan gerilimle ilgili yeni bir iddia daha ortaya atıldı.  
Kaynak : Sabah
Aslında her şey planlıymış!

Beşiktaş'ımız ile Antalyaspor Kulübü arasında Samuel Eto'o'nun transfer sürecinde yaşanan gerilimle ilgili yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

Beşiktaşlı yöneticilerimiz ve teknik direktör Şenol Güneş'in de davetli olduğu tesis açılışında yıldız futbolcunun sahnede Antalya'da kalacağı açıklanmış, buna kızan siyah-beyazlılar ise, "Önceden planlamışlar. Kameralar bile o an bizi gösteriyordu. Bize ayıp ettiler" yorumunu yapmışlardı.

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ise, "Kurgulanmış bir şey değildi. O anki ortamın heyecanıyla açıklama yaptık. Biz misafire böyle yapmayız" karşılığını vermişti. Ancak ortaya çıkan tesis açılış programında çok dikkat çeken bir ayrıntı göze çarptı. Bazı organizasyon görevlilerinin elinde tuttuğu açılış programında yer alan 7 numaralı maddede "KAPAK OPERASYONU" başlığı dikkat çekti. Söz konusu maddenin "Eto'o kalıyor açıklaması" olarak planlandığı ve Beşiktaş'a bu şekilde bir mesaj verildiği iddia edildi.

ÖZTÜRK: BENİM HABERİM YOK

Açılış programında yer aldığı iddia edilen '7 numaralı madde'yi Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'e soruldu. Başkan Öztürk ortaya atılan bu iddia için şu yorumu yaptı: "Kesinlikle böyle bir şeyden haberim yok. Biz kendi programımızı yaptık. Böyle bir şey olamaz. Beşiktaş Kulübü'ne karşı saygısızlığımız veya art niyetimiz kesinlikle olamaz."

MÜTHİŞ İDDİA

Açılış programında yazan bir madde birçok soruyu gündeme getirdi. Beşiktaş tarafı, "Biz misafirdik. Orada daha evvelden kurulmuş bir algı var" demişti. Antalyaspor kanadı ise asla böyle bir plan olmadığını açıkladı.


 

Karakartal mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin
Karakartal google+ Karakartal Twitter Karakartal Facebook Page Karakartal RSS Karakartal �phone Karakartal Mobil
En çok okunan haberler
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi ASX 1,6 SUV FULL FULL DONANIM
2.011 TL
Lada 2110
Lada 2110 - Vega Sedan 1.5i
10.000 TL
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi ASX 1,6 SUV FULL FULL DONANIM
2.011 TL
Lada 2110
Lada 2110 - Vega Sedan 1.5i
10.000 TL